Egzotyczna regeneracja włosów. Odżywka Skin Blossom z olejem pracaxi

odzywka-skin-blossom-z-olejem-pracaxiWygląd i pojemność:

Odżywka do włosów Skin Blossom jest produktem, który zawiera aż 85% składników organicznych. Zamknięta jest w butelce o dużej pojemności (to aż 300 ml produktu) i wyposażonej w pompkę. Dzięki temu produkt da się niezwykle łatwo aplikować na włosy.

Skład produktu:

Odżywka Skin Blossom składa się z naturalnych, organicznych produktów. Najważniejszym zastosowanym w niej składnikiem jest zimnotłoczony olej pracaxi. To egzotyczny i niezwykle wartościowy olej. Pracaxi jest znany ze swoich właściwości regenerujących i odżywiających włosy. Naprawia strukturę włosów, usprawnia produkcję kolagenu i keratyny. Olejek pracaxi zatrzymuje wodę w komórkach i nie pozwala toksycznym składnikom wniknąć do wnętrza pukli, dzięki czemu zabezpiecza je przed zniszczeniem.

Formuła odżywki Skin Blossom z olejem pracaxi została wzbogacona w cenne ekstrakty z roślin i ziół. Znajdziemy w niej m.in. wzmacniający rozmaryn, bergamotkę chroniącą włosy przed zniszczeniem, wyciąg z olejku palmarosy, który nie pozwala włosom na utratę wody z wnętrza, oraz cytrusy, które zmiękczają włosy i oczyszczają skórę głowy, regulując wydzielane przez nią sebum. Za odżywienie i nawilżenie włosów odpowiada również zawarty w odżywce aloes i olejek jojoba.

Przeznaczenie:

Ze względu na bogactwo różnorodnych składników, w pełni naturalnych i bezpiecznych odżywka Skin Blossom z olejem pracaxi przeznaczona jest dla wszystkich rodzajów włosów. Zadba również o wrażliwą skórę głowy, łatwo ulegającą podrażnieniom. Olejek z nasion pracaxi zadba nawet o wyjątkowo wysuszone i zniszczone pukle. Różnica w wyglądzie i w dotyku włosów będzie widoczna już po pierwszym zastosowaniu odżywki.

Sposób użycia:

Odżywkę Skin Blossom z olejem pracaxi stosuje się na umyte, wilgotne włosy. Należy nałożyć ją na włosy, pomijając skórę głowy, potrzymać kilka minut na puklach, a następnie spłukać dokładnie letnią wodą.